Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum
Hz.Ali
» GÜNÜN FIKRASI
Tiyatroda, ünlü oyuncu rolü gereği uşaklarına bağırır. -Atımı getirin! O sırada münasebetsiz bir seyirci Eşek olsa olmaz mı? diye seslenir. Oyuncu hiç istifini bozmaz: -Hay hay! Buyrun beyefendi!...
Yaz’a Merhaba;
» Yaz’a Merhaba;
Yaz’a Merhaba;
Kadın kollarımızın Rubakad (İstanbul Rumeli Balkan Kadınlar Derneği) ile derneklerimiz ile birlikte düzenlenen; İstanbul Boğazının eşsiz güzelliklerini birlikte yaşadığımız “Yaza Merhaba” yat gezimiz ile kadınların birbirleriyle deneyimlerini paylaşarak sosyalleştiği, aynı zamanda eğlencenin tadını çıkardığı unutulmaz bir günü yaşadık.
Dernek Kadın Kolları Başkanı Filiz Yeniciler yaptığı açıklamada “katılanlara, düzenlenmesinde emeği geçenlere, Eyüpsultan Rumeli Türkleri Derneği olarak tebrik eder, teşekkür ederiz” dedi.