Hocanın kızı müthiş bir gümbürtü duyup seslenir:- Baba, bu ses nedir ?- Hiç kızım hiç, kavuk merdivenden yuvarlandı da.- A! baba, kavuktan bu kadar çok ses çıkar mı?- Çıkar kızım çıkar.Altında ben olursam çıkar.
Eyupsultan Rumeli Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği- 19.04.2024 / Saliha Gündoğdu Akman Vefat
» ETKİNLİKLERİMİZ >> 19.04.2024 / Saliha Gündoğdu Akman Vefat
19.04.2024 / Saliha Gündoğdu Akman Vefat
Eyüpsultan Rumeli Turkleri Derneği Yönetim Kurulu Üyemiz Bayram Öztaş'ın Amca'sının KızıAlibeyköy ilk Okul'un dan Emekli Öğretmen Edirne'den "Saliha Gündoğdu Akman" hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Cenazesi 19 Nisan 2024 Cuma Günü Edirne'de defin edilecektir.